V septembri tomu bude rok, čo sa manželia Anička Jakab Rakovská a Robo Jakab stali rodičmi malej Agnes. Herečka, ktorá hviezdila aj v ostrosledovanom seriáli Oteckovia, teraz prezradila, ako vníma rolu mamičky. 

Rodáčka z Prešova sa stala hosťkou podcastu Divadla ASTORKA Korzo ́90, kde sa otvorene pozhovárala s kolegyňou Ankou Šiškovou o jej hereckých začiatkoch. Pár slov však prehodili aj o úlohe rodiča.

,,Je to čas, keď tak vystúpiš z toho pracovného kolotoča a zrazu si aj prinútená, ale aj to spontánne vzniká, že si v podstate sama so sebou konfrontovaná a zažívaš úplne nové situácie, ktoré ťa stavajú do úplne inak hraničných situácií než predtým,” priznáva 28-ročná talentovaná kráska, ktorá uviedla, aké emócie v tomto období zažíva.

,,Zrazu sa strašne vystresuješ, zľakneš, šialene sa potešíš, všetko je zrazu také extrémne, ale inak a veľa tým pádom o sebe zistíš,” prezradila Rakovská, na čo jej priateľku z divadelných dosiek zaujímalo, či ju na materstve niečo prekvapilo.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Prekvapilo ma všetko. Podľa mňa nevieš, čo potom pôrode sa s tebou stane. Je to také nevyspytateľné, ale to je na tom krásne,” dodala jedna z hlavných protagonistiek internetového seriálu Kávej.

Zdroj: YouTube – Divadlo ASTORKA Korzo ́90 | Foto: Instagram/anic.jakab.rakovska