Annu už odmalička lákal svet modelingu, a tak sa v tínedžerskom veku rozhodla, že to skúsi. Do 22 rokov stihla nazbierať množstvo skúseností, avšak tá najnovšia ju priviedla k slzám.

Mladá kráska sa na sociálnej sieti ľuďom zverila s úskaliami, ktorými si pre modeling prešla. Keďže sa snažila byť čo najštíhlejšia, bojovala s poruchou príjmu potravy, k čomu sa postupne pridružovali ďalšie problémy vrátane straty menštruácie.

Posledné obdobie sa Anna Gantt tešila z toho, že sa jej konečne podarilo pribrať a aspoň trochu nabrať ženskejšie krivky. Avšak na modelingovom kástingu s nimi nepochodila. Napriek tomu, že je stále štíhla a nosí veľkosť 36 – 38, riaditeľ istej agentúry jej povedal, že je príliš tučná a musí schudnúť. Uplakaná slečna tak nahrala video, v ktorom o nepríjemnej skúsenosti povedala i fanúšikom na Tik Toku.

Dámy a najmä mamičky tínedžeriek Anne vyjadrili veľkú podporu a potlesk za to, že sa nebála modelingový priemysel a jeho negatívny dopad na vývoj dievčat nahlas skritizovať.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Video, v ktorom sa Anna podelila o svoju skúsenosť

@annavganttWelcome to the reality of modeling in NYC. I’m so crushed. ##fyp ##nyc ##modeling ##fashion ##model ##nyclife♬ original sound – Anna Gantt

Zdroj/Foto: Instagram/annavgantt, Tik Tok/annavgantt