Spevák Enrique Iglesias je na výslní už viac ako 20 rokov, počas ktorých neustále koncertuje. Cestovanie po svete či natáčanie videoklipov so se*y ženami sa pravidelne starajú o to, aby medzi ľuďmi vznikali dohady, či fešák ešte stále tvorí pár s Annou Kurnikovovou. A hoci sa celebritná dvojica o spoločné momenty príliš často nedelí, z ich lásky vzišli tri krásne detičky.

Obľúbený reprezentant latino hudby sa dal so svojou polovičkou dokopy ešte v roku 2001, kedy si krásku povolal do klipu ku skladbe Escape. Ani po 20-tich rokoch však nie je isté, či je dvojica zosobášená a dokonca ani to, či Anna dostala snubný prsteň. Avšak podľa dávnejších vyjadrení Iglesiasa, ktorý vraj nepotrebuje k láske papier, sa dá odhadovať, že partneri žijú „nadivoko“.

O súkromie sa Enrique a bývalá tenistka delia naozaj sporadicky. Aj v prípade ich troch detičiek robili tajnosti – verejnosti sa ratolesťami pochválili až po tom, ako prišli na svet. Kým dvojičky Lucy a Nicholas sa narodili v decembri roku 2017, ich mladšia sestrička Mary, prezývaná Masha, pribudla do rodinky o dva roky neskôr.

Teraz sa hrdá mamička po dlhom čase svojimi tromi pokladmi konečne pochválila prostredníctvom videa, v ktorom šantia na aute. Tak čo, podobajú sa títo rozkošní anjelikovia na svetoznámych rodičov? :)

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/annakournikova, Twitter