Počas tehotenstva a po pôrode sa telo ženy zmení. Napriek tomu, že existujú aj trendy fitness mamičky, nie je nič zlé na tom, ak žena v období gravidity priberie zopár kíl. To sa snaží svojim fanúšikom vysvetliť aj Anne Hathaway. 

Herečka Anne Hathaway, ktorú preslávila úloha nemotornej tínedžerky menom Mia vo filme ,,Denník Princeznej”, je mamou len štyri mesiace, avšak podľa jej vlastných slov nepozná krajší pocit. Kráska s dokonalou postavou sa ešte nedostala do svojej pôvodnej veľkosti, ale to pre ňu nie je vôbec dôležité. Na svojom Instagrame zverejnila fotografiu, ktorou vyjadrila podporu všetkým mamičkám a dala im jasný odkaz!

,,Nie je žiadnou hanbou, ak priberiete počas tehotenstva (alebo priberiete hocikedy). Nie je žiadnou hanbou, ak vám trvá chudnutie dlhšie, než ste si mysleli (ak vôbec schudnúť chcete),” napísala k snímke, na ktorej sú vlastnoručne vyrobené šortky, nakoľko tie minuloročné sú príliš krátke na jej aktuálnu postavu.

 

Mama malého Jonathana Rosebanksa, ktorého má so svojím manželom Adamom Shulmanom, týmito slovami podporila ženy z celého sveta, ktoré sa trápia s podobným ,,problémom”. 33-ročná herečka je držiteľkou niekoľkých ocenení, ako je Zlatý Glóbus, BAFTA či Oscar za Najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe. Aj keď sa objavila na zozname päťdesiatich najkrajších ľudí sveta, nespyšnela, práve naopak. A my ju za to milujeme! :)

Proof that my "#ellendegeneres Nerves" are real… Watch me on @theellenshow today @disneyalice xx

A post shared by Anne Hathaway (@annehathaway) on

 

 

 

Foto: Twitter, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)