Baby boom v našom šoubiznise doslova vrcholí! V najbližších týždňoch sa viaceré celebritné rodinky rozrastú o nových členov, pričom populárne osobnosti svoju radosť pred svetom vôbec neskrývajú. Obrovskej obľube sa tešia profesionálne tehotenské fotenia, ale tiež domáce amatérske zábery, kde sa tehuľky predvádzajú v tom najkrajšom šate. Ktorá z prominentných dám v radostnom očakávaní je vašou TOP favoritkou?

Bývalá tenistka Dominika Cibulková, speváčka Mária Čírová, fitness trénerka Lucia Mokráňová, česká speváčka Monika Bagárová či pár hodín už maminy tanečnica Ivana Gáborík a moderátorka Erika Judínyová – aj tieto spomenuté žienky si napriek náročnému obdobiu, vzhľadom na pandémiu koronavírusu, užívajú, v prípade Ivanky a Eriky užívali, požehnaný stav plnými dúškami.

maria čirova

Slávne kočky si neváhajú čas do pôrodu krátiť pózovaním pred objektívmi fotoaparátov a následným uverejňovaním priam božských záberov. Niektoré krásky uprednostňujú krehkú a prirodzenú nevinnosť, iné zase rady vystavujú bruško na obdiv v odvážnych obnažených pózach.

Prinášame vám anketu s TOP 10 najsledovanejšími tehuľkami zo šoubiznisu – teraz môžete rozhodnúť, ktorej dáme to počas čarovnej životnej etapy najviac pristane!

Speváčka Mária Čírová

Maria Cirova

Bývalá tenistka Dominika Cibulková

Cibulková tehotná

Exfarmárka Lucia Mokráňová

Lucia Mokráňová tehotná

Exfarmárka Eva Zelníková

Eva Zelníková tehotná

Speváčka Monika Bagárová

Monika Bagárová

Moderátorka Barbora Krajčírová

Barbora Krajčírová

Tanečníčka Ivana Gáborík

Ivana Gáborík

Moderátorka Erika Judínyová

Erika judinyova brusko

Erika Kandráčová

Ondrej Kandráč Erika

Herečka Anna Jakab Rakovská

Anna Jakab Rakovská

Najkrajšia celebritná tehuľka podľa Vášho názoru?

Loading ... Loading ...

Foto: Instagram/mariacirova, domicibulkova, luciamokranova, evazelnikova, bagarovamonika, barbora.krajcirova, iversanns, smotanka_official, kandrac.ondrej, anic.jakab.rakovska