Balkánska diva je známa tým, že si servítku pred ústa nikdy nedáva – aj kvôli úprimnosti ju na Instagrame sleduje viac ako 500-tisíc followerov. No ani Jasmina Alagič nie je dokonalá a pod oblečením skrýva to, čo mnohé ženy nedokážu ukázať na verejnosti. 

Charizmatická influencerka s Davidom Gránským momentálne hviezdia na obrazovkách televízie JOJ ako moderátori šou Česko Slovensko má talent. Jasmina Alagič je pred kamerami vždy dokonale upravená a nevidno na nej žiadnu chybičku.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Avšak aj usmievavá mamička je len človek a má na tele nedokonalosti, ktoré sa však oproti iným celebritnám nehanbí prezentovať na sociálnej sieti. Nedávno sa totižto Rytmusova manželka prihovorila fanúšikom prostredníctvom videa, kde predviedla odhalené brucho.

,,Viete prečo nemám problém ukazovať vám aj moje faldy? Pretože ja sa mám naozaj rada taká, aká som. S tým, koľko žeriem a tak, ako vyzerám,“prezradila Jasmina. Týmto činom blondínka chcela povzbudiť všetky ženy, aby si z nedostatkov nerobili ťažkú hlavu a prijali svoju osobnosť.

Jasminino odhalené brucho nájdete -TU-

jasmina alagic

Foto/Zdroj: Instagram/jasmina_alagic,davidgransky