Akčná snímka z americkej produkcie s názvom Eternals má za sebou veľkolepú premiéru, na ktorej nemohli chýbať jej hlavní hrdinovia. Na červenom koberci sa tak zišli hollywoodske esá, ako Salma Hayek, Gemma Chan, Richard Madden, Kumail Nanjiani či Angelina Jolie. Bývalá manželka Brada Pitta prišla v spoločnosti svojich detí – jedno z nich sa postaralo o menší šok.

Angelina Jolie vychovávala s Bradom Pittom šesť detí, ktorým sa po ich rozchode snažila venovať všetok čas. 46-ročná herečka si síce svoje súkromie prísne stráži, avšak v médiách sa neraz objavili informáciie o dcérke Shiloh Nouvel. Tá totiž už odmalička chcela žiť v chlapčenskom tele, pričom mala vybraté i meno – John.

V súvislosti s kontroverznu túžbou malého dievčatka, ktoré v minulosti výzorom pripomínalo chlapca, sa spomínala aj hormonálna liečba. Prítomní a svetové médiá tak na premiére filmu Eternals ostali v šoku.

Krásnu a štíhlu maminu prišli podporiiť dvaja synovia a tri dcéry nahodené v šatách, ktoré mala na sebe oblečená i spomínaná Shiloh. Plavovláska si dokonca nechala narásť aj vlasy, vďaka čomu dnes vyzerá ako pravá 15-ročná tínedžerka – po chlapčenskom výzore už niet ani stopy!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Twitter/Eternals, YouTube