Ruská modelka Angelica Kenova je vo svete jednou z viacerých ,,skutočných” živých Barbie. Angelica sa však od ostatných reálnych Bárbin líši v tom, že na to, aby vyzerala ako najznámejšia bábika na svete, nemusela podstupovať žiadne plastické operácie. Táto krásna tvár však skrýva veľmi smutný príbeh…

Dnes 28-ročná modelka Angelica Kenova sa vyjadrila, že nikdy nebolo jej rozhodnutím vyzerať ako Barbie. Bol to sen a nápad jej mamy, ktorá bola bábikami posadnutá a už od šiestich rokov nútila svoju dcéru obliekať sa, líčiť a správať sa ako Barbie. Jej rodičia sa pre tento netradičný nápad tak nadchli, že svojej malej dcére dokonca najali súkromného trénera, ktorý jej upravil jedálniček a dohliadal na to, aby mala postavu ako dokonalá bábika od Mattela.

Bol to sen a nápad jej mamy. už od šiestich rokov nútila svoju dcéru obliekať sa, líčiť a správať sa ako Barbie.

Táto krehko vyzerajúca Ruska sa podľa vlastných slov vždy musela hodiny predvádzať a pózovať pred zrkadlom, keď mali návštevu. Jej rodičia majú nad ňou takú moc, že jej dodnes nedovolili odsťahovať sa od nich. Angelica je dokonca stále panna, pretože rodičia jej zakazujú kamarátov, párty a, samozrejme, aj priateľa. Keď už sa predsa len živá Barbie na rande dostala, vždy jej pri tom asistovala jej matka, aby na ňu dávala pozor.

Nežne vyzerajúca mladá žena sa teší prezývke “ruská Barbie”, ale jej princeznovský život je skôr zlatou klietkou, než skutočným životom, aký by mala mladá žena žiť.

Angelica pracuje ako modelka, ale zatiaľ len popri vysokej škole. Do tej ju stále vozí osobný šofér, ktorého jej najali rodičia. Ten ju odvezie na prednášku a ihneď po nej späť domov. Nežne vyzerajúca mladá žena sa síce teší prezývke “ruská Barbie”, ale jej princeznovský život je skôr zlatou klietkou, než skutočným životom, aký by mala mladá žena žiť.

Angelica Kenova Angelica Kenova Angelica Kenova Angelica Kenova Angelica Kenova

Foto: Facebook.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)