Verejnosti je už dobre známe, že moderátorka Aneta Parišková zvádza boj so zákernou chorobou – Non-Hodgkinov lymfóm. Mnoho ľudí sa tak zaradovalo, keď neodmysliteľná tvár TV Joj pri príležitosti svojich májových narodenín oznámila, že sa jej nádor zmenšuje a dokonca, že by sa rada vrátila do moderátorského kolotoča. O tom, že je Anetka silná bojovníčka a cíti sa lepšie, svedčí aj jej rodinný výlet!

Pri plavovlasej hrdinke stoja v najhorších časoch traja synovia Nathan, Gabriel, Daniel a manžel Miroslav, ktorý v čase diagnostikovania jej choroby musel počas silných opatrení absolvovať náročnú cestu zo zámoria. Štyria páni tak chodili Anetu Pariškovú povzbudzovať pod okná Národného onkologického ústavu, keďže kvôli Covidu-19 bola návšteva pacientov zakázaná.

Našťastie, vďaka veľkej sile, ktorú blondínka vložila do boja s nádorom lymfatického systému, už trávi rodinka dni pohromade. Spoločne sa teda vydala na krásne miesto, nachádzajúce sa na rozhraní troch krajín vrátane nášho malebného Slovenska.

,,Moji štyria chalani ma dnes zobrali na výlet. Chceli vidieť, kde je možné byť naraz v troch štátoch, teda na Slovensku, v Maďarsku a v Rakúsku. Bolo skvelé byť vonku a mať aspoň na chvíľu pocit, že zase žijem normálne,” napísala jojkárska hviezda na svoj Instagram, kde priložila aj fotografie z príjemného výletu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/aneta_pariskova_official