Moderátorka Aneta Parišková kráčala v posledných mesiacoch po veľmi strastiplnej púti urputného boja o prežitie. Zákerný nádor si vyžiadal desiatky dní hospitalizácie na nemocničnom lôžku, sériu chemoterapií, transfúziu krvi a odlúčenie od najbližších. Dnes je už ale všetko na najlepšej ceste a obľúbená jojkárka sa dokonca znovu posadila pred kamery!

Návrat oslabenej Anetky Pariškovej na televízne obrazovky mnohých veľmi potešil. Trojnásobná mamina má za sebou dohromady 45 dní strávených na onkologickom oddelení, počas ktorých podstupovala fyzicky aj psychicky náročnú liečbu.

Aneta Parišková rakovina

Kto by však čakal, že si onkologická pacientka bude v spravodajskom kresle šetriť sily, bol na omyle! Známa plavovláska rozdávala úsmevy na všetky strany a pôsobila veľmi energicky, dokonca si výzor spestrila novým sviežim účesom, aký jej skutočne pristal.

,,Konečne zase v spravodajstve TV JOJ. Pri mojej milovanej práci, úžasných kolegoch a stretnutiach s divákmi zabúdam na chorobu,” zdôverila sa nadšená redaktorka, ktorej spolupráca na nových reportážach pre divákov očividne dodáva potrebný náboj!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Aneta Parišková JOJ

Aneta Parišková TV JOJ

aneta parišková správy

Zdroj|Foto: Instagram/Aneta_pariskova_official