V máji roku 2020 Slovensko obletela informácia, že obľúbená moderátorka Aneta Parišková začala svoj ťažký boj s rakovinou. Je to už nejaký čas, čo si populárna blondína po šiestich chemoterapiách vypočula pozitívnu správu.

Televízna moderátorka bojovala s Non-Hodgkinovým lymfómom. Našťastie, dnes si užíva život so svojou rodinou na Floride a vrátila sa i do pracovného kolotoča. ,,Som rok v remisii. Slovo vyliečená nepoužívam, lebo táto choroba sa rada vracia, je to beh na dlhú trať. V každom prípade som už rok po liečbe a žijem, takže mám radosť,“ povedala v rozhovore pre Šarm. Prezradila i to, že táto zákerná choroba sa, žiaľ, v jej rodine vyskytla opäť.

Trojnásobná mamička síce neodhalila, o koho presne ide, no uviedla, že je to mladý muž. ,,Hneď po tom, ako som ukončila chemoterapiu, diagnostikovali lymfóm aj ďalšiemu členovi našej rodiny. Bol to pre mňa ďalší šok, veď má len 22 rokov. Našťastie, v máji ukončil liečbu a tiež je v remisii. V nemocnici navyše prekonal kovid, kde sa ním zrejme aj nakazil,“ uviedla v interview.

Anetka podotkla, že v tomto prípade ide o paradox, nakoľko ich rodina zápasí skôr so srdcovo-cievnymi ochoreniami a ona bola prvou, ktorej bola diagnostikovaná rakovina.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk | Foto: Instagram/aneta_pariskova_official/tvjoj/radiojemne