Je tomu už viac ako rok, čo moderátorka Aneta Parišková spoločne s manželom a tromi synmi zdvihli kotvy a našli si ďalší domov za veľkou mlákou. Inšpiratívna kráska tak už dlhodobo pendluje medzi Amerikou a Slovenskom. Kde oslávila svoje narodeniny? 

Populárna blondínka a jej manžel Miroslav Polakovič si zakúpili dom v Orlande ešte predtým, než bola v máji 2020 Anetke diagnostikovaná rakovina lymfatického systému. Obľúbenú JOJ-kárku tak čakali dlhé mesiace boja so zákernou chorobou. A hoci sa veľkou oslavou snaží nič nezakríknuť, svoj boj nateraz vyhrala.

Parišková 26. mája oslávila svoje 49. narodeniny. Na Slovensku ju okrem práce stále drží aj láska k domovine, a tak jej milujúci manžel presne vedel, čomu sa jeho polovička k sviatku poteší.

,,S milovaným manželom v milovaných Tatrách. Som vďačná za tento darček k mojim narodeninám. A ďakujem aj vám všetkým za milé slová a blahoželania. Prajem vám veľa šťastia a lásky,“ ozvala sa prostredníctvom sociálnych sietí oslávenkyňa, ktorá od začiatku roka s fanúšikmi nekomunikovala.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Aneta na najnovších snímkach doslova žiari. Nedá sa taktiež nevšimnúť, ako jej podrástli zlaté vlasy, ktorých sa predtým musela kvôli chemoterapiám vzdať. 

Foto/Zdroj: Instagram/aneta_pariskova_official