Tento víkend sa v rodine známeho herca a scenáristu nesie v znamení príjemného stresu a obrovského šťastia. Andy Kraus má totiž za sebou svoju druhú svadbu, kedy povedal áno o 19 rokov mladšej partnerke Janke, s ktorou od minulého roku vychovávajú spoločnú dcérku.

Len tento týždeň sme vás informovali o tom, že si Andy Kraus plánuje vziať svoju snúbenicu a zároveň maminu ich spoločnej osemmesačnej dcérky Adelky za ženu, a dnes sa už majú veci tak, že Janka je Andyho oficiálnou manželkou. Pred pár hodinami mu totiž na obrade v Zichyho paláci prisľúbila celoživotnú vernosť.

Na svadbe nemohli chýbať hercovi blízki kolegovia a kamaráti z brandže, ako Roman Pomajbo, Marta Sládečková, Peter Marcin či Zuzana Tlučková. Čo sa týka slávnostných rób, 34-ročná plavovláska vsadila všetky karty na bielu klasiku, pričom si zvolila jednoduché elegantné šaty padavého strihu, obopínajúce jej štíhle krivky.

Hviezda seriálu Susedia bola už vo výbere o čosi odvážnejšia. 53-ročný 3-násobný otecko prekvapil extravagantným čiernym sakom so zlatou potlačou, po akom zvyknú siahať len odvážnejšie nátury. Andymu to však v jeho veľký deň naozaj náramne svedčalo rovnako ako prekrásnej neveste!

FOTKY ženícha Andyho a nevesty Janky si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial