Známy slovenský scenárista Andy Kraus momentálne prechádza ťažkým životným obdobím. V súkromí sa mu príliš nedarí, čomu svedčí aj rozvodové konanie a boj o majetok s jeho dlhoročnou manželkou Danielou. Aj keď v súkromí nemá na ružiach ustlané, v jeho kariére scenáristu opäť zasvietila sviečka nádeje. Na televízne obrazovky sa vracia náš obľúbený Panelák!

Panelák svoje vysielanie na televíznych obrazovkách TV JOJ ukončil na jar minulého roka. Obľúbený sitcom bol známy zápletkami, o ktoré nemá v súčasnej životnej situácií núdzu ani samotný Andy Kraus. Rozvod s dlhoročnou partnerkou, boj o majetok a nová milenka mu dávajú v súkromí poriadne zabrať, no určite získava i mnoho námetov na nové pokračovanie seriálu.

panKrausove projekty Dovidenia stará mama alebo Dvojičky, ktoré boli vysielané po ukončení Paneláku, nezožali veľký úspech a TV JOJ ich posunula do úzadia. Možno práve to bolo dôvodom, prečo sa Kraus rozhodol obnoviť jeden z najúspešnejších slovenských seriálov Panelák. Sitcom by mal znova ožiť na obrazovkách TV JOJ v nasledujúcom roku 2017. Potvrdil to aj Marcel Grega na svojich sociálnych sieťach so slovami: „Veľkým dielom prispel k budovaniu silnej značky televízie Joj a nie je snáď nikto, kto by ho nepoznal. Získal si vzácne veľkú a vernú základňu divákov, vďaka ktorej sa stal najdlhšie vysielaným seriálom na Slovensku. Jojka budúci rok oslávi 15. výročie a jeden z jej najúspešnejších programov bude pri tom. Panelák sa stal fenoménom a cítime, že stále má čo ponúknuť. V roku 2017 sa tak vráti na obrazovky s novými časťami, ktoré už postupne začínajú vznikať.“

pan2

Aj keď je pre nás Panelák bez pána Slezáčeka nepredstaviteľný, stále sa môžeme tešiť na staronové postavy v nových životných situáciách a zmieriť sa so stratou niektorých postáv.

pan3

Foto: Facebook | Zdroj: Facebook/MarcelGrega