K slovenským letným hitom pre rok 2015 pribudol ďalší skvelý skvost. Patrí mladému spevákovi menom Andrew May a jeho názov je Summer Love.

Andrej Mutňaský, ktorého skôr poznáte pod pseudonymom Andrew May, vydal po krásnej romantickej balade Because of you nový singel Summer Love. Skladba síce vznikla už pred tromi rokmi, no teraz prišiel ten správny čas na to, aby ju mladý Dubničan predstavil aj verejnosti a natočil k nej videoklip.

Už z názvu vyplýva, že ide o letný hit s dávkou romantiky, ktorý vám učaruje možno aj tým, že nie je presladený a zároveň z neho necítiť ani typicky letný kolotočársky nádych. O hudbu k skladbe Summer Love sa postaral sám autor, o text Patrícia Pavlíková, pod produkciou je podpísaný Vlado Randy Gnepa, vokálov sa zhostila Veronika Adamíčková a gitary  Braňo Kociov, ktorého možno vidieť aj vo videoklipe. Prvotný vizuál pripravoval Andrew takmer mesiac, no nakoniec sa to aj tak všetko kvôli počasiu zvrtlo a spevák musel zmeniť režiséra, scenár aj miesto natáčania, ktoré sa presunulo do Košíc. Každopádne si myslíme, že výsledok stojí určite za to.

No a keďže sa nám letné dni pomaličky krátia, tak ak ste si doteraz nenašli svoju letnú lásku, je najvyšší čas to napraviť. Berte to ako príkaz od Andrewa Maya! :)

PS: Ak by ste si o novinke Summer Love neprečítali, tipli by ste si, že patrí Slovákovi? :)

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.