Andrea Bobovská sa uplynulé dni zviditeľnila v drsnej reality šou Farma. Po napínavom dueli proti Michalovi vypadla z hry za stavu 2:3, čo však zarytá východniarka pripisuje nečakanému detailu, ktorý ste si na obrazovkách zrejme ani nevšimli!

Andrea po prvom týždni na Farme stratila šancu na vysnívanú výhru 75 tisíc eur v momente, keď sa postavila do duelantskej stodoly oproti súperovi Michalovi Rajcsányimu. Jednalo sa pritom o skutočne náročné disciplíny a na prvý pohľad by ste povedali, že boli spravodlivé a vyrovnané pre muža i ženu.

Vyradená farmárka sa ale krátko po príchode domov priznala, že v boji proti Michalovi ťahala za kratší koniec už od začiatku. Dôvodom mal byť práve fakt, že zabudla upozorniť réžiu na jednu dôležitú vec.

Zabudla som totiž nahlásiť, že som ľaváčka. Všetky rekvizity boli uspôsobené pre pravákov, takže je to moja chyba,” uviedla v rozhovore pre televíziu Markíza, čo ale nezmení fakt, že z duelu odišla ako porazená. Nuž, aj na takejto školskej chybičke sa dá stratiť šanca na nový život.

Otázkou ale zostáva, či by jej zmena rekvizít skutočne pomohla v duelových disciplínach, aké im zvolil štáb. V triedení strukovín, vedomostnom teste, úniku z väzenia, prenášaní vody či stavaní plotu sa totiž zrejme nenachádza pomôcka, ktorú by bolo treba špeciálne prispôsobiť pre ľudí používajúcich skôr ľavú ruku.

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram, TV Markíza, Facebook/Farma