Televízna zoznamka Mama, ožeň ma patrila kedysi k najväčším skvostom na obrazovkách, pričom mnohých adeptov na lásku si už budeme pamätať naveky vekúce. Jedným z najvýraznejších účinkujúcich bol rozhodne aj dlhovlasý Andrej, ktorého by ste dnes zrejme nespoznali!

Na niektoré televízne postavičky sa jednoducho zabudnúť nedá! Do tejto skupiny patrí aj Andrej z Michaloviec, ktorý v roku 2013 nadväzoval vzťahy so ženami pred celým Slovenskom, a to v reality šou Mama, ožeň ma.

V tom čase sa dlhovlasý mladík prezentoval ako sebavedomý elektrikár, programátor, divoch v posteli a v neposlednom rade aj dídžej, vystupujúci pod pseudonymom Projekt DJ Andrej. A hoci východniarovi televízna zoznamka v hľadaní lásky nepomohla, krátko po jej skončení sa Andrej zoznámil so ženou, ktorá mu na svet priviedla dve krásne dcérky. To, či však rodina žije ešte stále pokope, známe nie je.

Ak ste k priaznivcom Mama, ožeň ma patrili i vy, po zhliadnutí Andrejových aktuálnych fotografií ostane zrejme šokované. Niekdajší ambiciózny hudobník sa totiž zbavil svojich vlasov aj brady! Tak čo, spoznali by ste ho?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Facebook/Andrej O.