Pracovne vyťažený Andrej Bičan (41) zrejme nevie, kde sú jeho hranice. Na dovolenke v Las Vegas, kde sa poriadne odtrhol z reťaze, mu totiž jeho vlastný organizmus rázne ukázal červenú!

„Dostal som infarkt… Normálny infarkt “ oznámil Bičan v dnešnom Teleráne televízie Markíza. „Ľahol som si večer, tri dni sme nespali, samozrejme, tak som si ľahol do postele a že… Seklo ma… Ale to som zistil až ráno, keď mi dvakrát urobili EKG a všetko. Ja som bol presvedčený, že zomieram, že som mŕtvy a že končím so životom,“ priznal svoj strach zabávač.

„Ešte som volal pánovi Majeskému (trávil s ním spoločnú dovolenku – pozn. red), išiel som do chodby na hoteli, aby – keď príde druhá vlna toho infarktu – aby som spadol do uličky, aby ma potom našli tí ľudia, ktorí pôjdu okolo. Bol som presvedčený o tom, že idem zomrieť! Ale naozaj, americké zdravotníctvo je na vysokej úrovni,“ povedal Bičan.

Úspešný zabávač, ktorý je v posledných mesiacoch angažovaný vo viacerých projektoch, by sa mal nad hazardovaním so svojim zdravím vážne zamyslieť. Dve série šou Tvoja tvár znie povedome za sebou, rodinná súťaž 5 proti 5 na RTVS a aktuálna príprava nového projektu na Markíze sa zákonite museli podpsať na jeho zdraví. V štyridsiatke zažiť prvý infarkt, to naozaj nie je normálne. Dúfajme, že sa Andrej z tohto hrozného zážitku poučí.

#tesnepredprepustenim #hardatack #lasvegas #911 #kdesukamosikedichpotrebujes? @pepemajesky :) #sestrickasavolaRonda

Príspevok, ktorý zdieľa Andrej Bičan (@andrejbican),

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram