Andrej Bičan (41) zabáva Slovensko svojim sympatickým a ironickým humorom už celé roky. Na svoju odmenu v podobe ocenenia divákmi však musel čakať pomerne dlho. Trvalo celých 12 rokov, kým si za svoju prácu “vyslúžil” zlatú sošku OTO, keď zvíťazil v kategórii moderátor zábavných programov. Od tohto momentu zaznamenáva na poli zábavného priemyslu ešte výraznejšie úspechy, no mnoho jeho fanúšikov ani netušilo, že tie najväčšie poklady ukrýva priamo doma! 

Zabávač Andrej Bičan stihol počas svojho života “vliezť do chomúta” už dvakrát. Po prvom neúspešnom manželstve, z ktorého má syna Miška, sa oženil so svojou súčasnou manželkou Editkou, s ktorou vychováva dve dcérky, Aničku (10) a Ninku (6). Dievčatá pomaly rastú do krásy a hrdý otecko by už mal pomaly chystať ,,gumipušku”, pretože onedlho bude musieť potenciálnych nápadníkov svojich princezien doslova odháňať! :)

Bičanova dcérka Anička

#flegmoška #kedleziememy #tatry #portret #mojeprostrednedieta #jaslovskabohunica #milujem #lubim #mamrad

A post shared by Andrej Bičan (@andrejbican) on

 

Tatino s dcérkou Ninkou

#siltovkyzcelaprec #jasna #lanovka #chopok #bryndzovehalusky #najlepsienasvete #skodazetunieste

A post shared by Andrej Bičan (@andrejbican) on

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Daniela
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, akvabely, vodné pólo a rafting. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.