Známy zabávač a moderátor v jednej osobe má za sebou poriadne turbulentné obdobie, ktoré ale zvláda s nečakaným pokojom. Po rozvode s manželkou Editou, kedy to medzi bývalými partnermi doslova vrelo, sa Andrej Bičan znovu vracia do formy – a to dokonca oveľa lepšej než kedykoľvek predtým!

Sebavedomý šoumen sa už roky ukazuje na obrazovkách viacerých televíznych staníc, kde ho ľudia vnímajú ako bezstarostného a humorom nabitého človeka. V súkromí však moderátor zažíval veľmi krušné chvíle, keďže musel čeliť nielen rozvodu, ale i sporom o majetok či deti.

andrej bičan

Krátko po ukončení dlhoročného manželstva si však Andrej užíva spoločnosť mladej tmavovlásky Michaely, ktorá úspešne pláta rany na duši rozvedeného komika. Atraktívna brunetka má ale očividne na televíznu hviezdu veľmi dobrý vplyv, keďže sa Bičan odvážne pustil do formovania postavy.

andrej bičan priatelka

Nebojácneho zabávača roky poznáme ako muža s plnšími proporciami, pričom v niektorých obdobiach sa dokonca dalo hovoriť o nadváhe. Dnes je ale výzoru oblejšieho chlapíka koniec, nakoľko sa bývalý porotca zo šou Tvoja tvár znie povedome rozhodol s prebytočnými kilami zatočiť.

,,Z 89 kíl na dnešných 77,7 kg. Treska bola méta dostať sa pod 78,4 kg,” Bičan sa hrdo pýšil na sociálnej sieti. A naozaj – pri pohľade na najnovšie fotky večne vysmiateho moderátora sa nedá prehliadnuť, že pôsobí omnoho štíhlejšie a spokojnejšie než kedykoľvek predtým. Andrejovi sa podarilo schudnúť viac ako 11 kíl, vďaka čomu viditeľne omladol o dobrých desať rokov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Andrej Bičan v minulosti

andrej bičan

Andrej Bican

Andrej Bičan po premene

andrej bičan

Zdroj: Instagram/Andrej Bičan | Foto: Instagram/andrejbican, tvmarkizaofficial