O Andrey Verešovej je verejne známe, že miluje módu a na prehliadkových mólach je ako ryba vo vode. Jej šatník je plný luxusných kúskov od oblečenia cez topánky či kabelky. Zdá sa, že krásna modelka čoraz viac posúva hranicu nevkusnosti, keďže to niekedy vyzerá, akoby dúfala, že ukáže o čosi viac ako mala v pláne.

Andrea bola pozvaná na krst kalendára Šideri Váňovej, kde sa stala jednou z hlavných tvári akcie. Jej dráždivé šaty však boli zrejme nešťastným rozhodnutím, keďže bradavky si prelepila maličkými silikónovými kolieskami, čo však vzbudilo ešte viac pozornosti. V istých momentoch sa s úsmevom ukazovala s odhaleným prsníkom pred fotografmi, ktorí presne po takejto pikantnosti prahli.

Úspešná modelka sa čoraz viac prezentuje modelmi šiat, ktoré pôsobia odvážne až nevkusne. Predsa len, takmer pri každej spoločenskej akcií jej vykukne niečo, čo by malo ostať zakryté. Andrea rozhodne nenecháva nič na predstavivosť. Fanúšikovia si začínajú myslieť, že sú to premyslené ťahy, ako na seba upútať pozornosť a spoločne tipujú, pokiaľ je až krásna mamička schopná zájsť.

Provokatívnu Andreu si môžete pozrieť >>>TU<<<!

Zdroj: blesk.cz  |  Foto: Instagram