Andreu Verešovú vníma verejnosť predovšetkým ako atraktívnu ženu, ktorá sa živí modelingom. Známa Slovenka je však predovšetkým matka dvoch detí, a preto sa musí vedieť zvŕtať i v kuchyni. Nedávno napríklad kráska zavárala uhorky, s čím sa pochválila aj na Instagrame. To ale radšej robiť nemala.

Andrea sa vymaľovala, učesala, nahodila pekný úsmev, avšak dráždivé zábery, na ktoré sme pri nej zvyknuté, vymenila za tie gazdinkovské. Na Instagrame totiž zverejnila snímky, ako zavára uhorky. Kým modelka si ale myslela, že spraví u ľudí dobrý dojem tým, že vykonáva činnosti hodné bežnej žienky domácej, užívatelia ju zvozili pod čiernu zem.

Andrea Verešová

4 poháre

Obdivovatelia Verešovej si neodpustili uštipačné poznámky týkajúce sa počtu pohárov a takisto aj obdobia zavárania. “Keď zavaríš z 20 kg, daj foto a nie 4 poháre… to zvládne aj opica,” rýpla si istá fanúšička, pričom ďalšia sa pridala. “No my zavárame túto sezónu 120 pohárov ;) ale tak snaha sa tiež ráta :).” Andrea ale kusy zaváranín uviedla na pravú mieru. “Nebojte, máme ich plnú špajzu✌️😃. Ale so všetkým sa nefotím, aby som nemusela počúvať, ako sa predvádzam a preháňam…😆🤔A rozdávať takým, čo v živote nič neurobia, iba mudrujú a kritizujú…,” napísala mierne nasrdená modelka.

Andrea Verešová

Neskoro?

Ďalším fanúšikom neušiel fakt, že na zaváranie je už akosi neskoro. “Bežne nekomentujem nič, ale toto je už fakt moc v septembri zavárať, tak vám poviem, že je sila, keď už aj vypálené je, čo záhrada dala.”

My si myslíme, že je to úplne jedno, hlavné je, že sú uhorky chutné, no nie? :)

 

Zdroj/Foto: Instagram