Niekdajšia Miss Slovensko 1999 si od začiatku roka užíva jednu luxusnú dovolenku za druhou. Aktuálne sa Andrea Verešová s manželom Danielom Volopichom nachádzajú na jednom z najkrajších ostrovov sveta Santorini, ktorý vrelo odporúča aj fanúšikom. Avšak koľko na tomto mieste stojí ubytovanie?

Atraktívna modelka svojich obdivovateľov denne zásobuje dychberúcimi zábermi z exotického gréckeho ostrova, kde sa rozhodla pre hotel, ktorý bol v minulosti ocenený ako ten najromantickejší na svete. Andrea si už našla aj obľúbený apartmán, plus už dobre pozná nevýhody turistami milovanej destinácie.

andrea veresova

,,Úprimne sme ani nedúfali, že to bude taká pecka. Všetky hotely a apartmány totiž vyzerajú dosť podobne a fotky vyzerajú dosť univerzálne, takže z nich nemáte šancu rozkľúčovať, ako práve ten váš apartmán bude vyzerať. Našťastie to klaplo bezchybne,” raduje sa na Instagrame známa kráska, ktorá sa rozhodla zvládnuť plánovanie dovolenky sama a cestovku vynechala.

,,Vybrali sme si Astra Suites. Odporúčam apartmán 304 alebo 305. Cenovo sú síce drahšie, ale majú vlastný bazén a absolútne súkromie, čo je úžasné,” podelila sa o tip na ubytovanie rodáčka zo Žiliny.

Čo úspešná podnikateľka so skvelým majetkovým zázemím myslí pod pojmom cenovo drahšie? Pre predstavu – jediná noc v apartmáne s infinity bazénom vyjde na 1 350 eur, pričom Andrea sa chváli fotografiami z ostrova už 2 týždne. Pokiaľ Andrea nepatrí medzi ľudí, ktorí pridávajú snímky spätne, dá sa hádať, že je na mieste už 14 dní, čo by ju vyšlo na 18 900 eur len za ubytovanie. Drahé miesto ale neodporúča každému.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Úprimne, pre malé deti by som to moc neodporučila, jedine v prípade, že by ste si vybrali ubytovanie blízko pri mori a zabudli na výlety do hôr a malebných mestečiek, tak typických pre Santorini. Strmé schodyhore aj dole, navyše fakt kĺžu a ustrážiť tam deti alebo ich nejako zabaviť, je podľa mňa nadľudský výkon, ale ak plánujete romantiku vo dvojici, môžeme jedine odporučiť, dodala Andrea úprimne.

Zdroj: Instagram/andreaveresovaofficial, astrasuites.com | Foto: Insragram/andreaveresovaofficial