Pred pár mesiacmi sa v médiách objavila horúca novinka o tom, že populárny režisér pracuje na natáčaní pokračovania legendárnej Perinbaby. Na svetlo sveta vtedy prenikla zaujímavá informácia, že v druhom dieli obľúbenej rozprávky sa objaví aj známa kráska. Tou záhadnou ženou nie je nik iný ako očarujúca Andrea Verešová.

Podľa aktuálnych informácií sa nakrúcanie Perinbaby 2 dostáva do záverečnej fázy. Známy režisér však plánuje divákov poriadne prekvapiť novými postavami či modernými efektami. V pokračovaní populárneho filmu by sme mali vďaka pokrokovým technológiám uvidieť napríklad aj tvár zosnulej Giulietty Masina, ktorá v minulosti stvárnila pôvodnú Perinbabu.

perinbaba

Dojímavý príbeh o Jakubkovi a Alžbetke si kedysi získal srdcia obrovského množstva ľudí. Ešte dodnes si bez tejto kultovej rozprávky nevieme ani len predstaviť žiadne vianočné sviatky. Slávny režisér sa preto v novej snímke pokúsi o to, aby sa aj druhý diel stretol s podobným úspechom ako jeho predchodca spred viac ako 30 rokov. K naplneniu tohto cieľa by tak malo dopomôcť i hviezdne obsadenie v podobe bývalej Missky Andrey Verešovej.

perinbaba

Modelka sa s fanúšikmi dokonca podelila o snímku z natáčania, ktorá okamžite všetkých zaujala. Krásna Andrea sa vďaka lukratívnemu filmu totiž zmenila na jednu z rozprávkových postáv –  zahrá si očarujúcu kňažnú na zámku. Táto fotografia si už vyslúžila množstvo pochvalných komentárov od nadšených fanúšikov, ktorí Verešovú prirovnávajú k princeznej či dokonca kráľovnej!

               Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                       ho >>>TU<<<

andrea verešová

Zdroj: Instagram/andreaveresova_official | Foto: Instagram/andreaveresova_official, Perinbaba