Nie každému ku šťastiu stačí denne chodiť do zabehnutej práce a dostávať výplatu načas. Existujú ženy túžiace dopriať si maximum luxusu za málo roboty, čo sú ochotné získavať si veľmi zaujímavými a odvážnymi spôsobmi. Do klubu šikovných špekulantiek sa zaradila Andrea Abeli – tisíce eur mesačne jej zarába vlastné pozadie.

Nie je tomu tak dávno, kedy rumunská kráska učinila radikálne životné rozhodnutie a podala okamžitú výpoveď v práci, ktorá jej neprinášala žiadne potešenie. Plavovláska v prvom rade potrebovala omnoho vyšší príjem, čo si ale v tej dobe vyžadovalo určité úpravy.

andrea abeli

35-ročná žena mala vybudovanú jasnú stratégiu – dopracovať sa k bohatstvu len pomocou atraktívneho tela, pričom by sa nemusela znižovať na nepoctivé praktiky. Kočka bez váhania podstúpila zopár plastických zákrokov, kedy sa zamerala najmä na zväčšenie a formovanie zadku.

Ciele sa splnili nad očakávania

Už pár mesiacov od rázneho kroku sa z nej stala vyhľadávaná instagramová celebrita, ktorá ale spočiatku musela na internet pridávať obrovské kvantá fotiek vlastného tela. Mladej influencerke, ktorá je dnes známa pod menom Andrea Abeli, sa tak časom podarilo stať sa výraznou ikonou v oblasti prezentácie proporcií s cieľom zarábať si pomerne slušným spôsobom.

Modelka denne prijíma ponuky na reklamné fotenia, za ktoré si vždy zhrabne tučnú odmenu – sympatickej Rumunke sa len vďaka sociálnym sieťam v priebehu jediného roka podarilo zarobiť si viac ako milión eur, a to už rozhodne stojí za povšimnutie. Pozrite si krivky, za aké ľudia platia mastné sumičky.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

andrea abeli

andrea abeli

Obnaženú fotku Andrei Abeli nájdete —TU—

Zdroj: Mirror.co.uk | Foto: Instagram/Andrea Abeli, Twitter