46-ročná tmavovláska je dlhé roky neodmysliteľnou súčasťou obľúbenej Jojky. Andrea Pálffy Belányiová včera moderovala spravodajskú reláciu, v ktorej svojím breptom vyčarovala úsmev na tvári nielen kolegom, ale určite aj divákom Novín TV JOJ

Andrea Pálffy Belányiová sa v pondelok podvečer spolu s Ľubošom Svarnovským opäť prihovorila Slovákom a informovala ich o najnovších udalostiach z domova i zo sveta. Posledná reportáž televíznych novín bola venovaná malému sloníkovi, ktorý sa narodil v britskej ZOO. Pri čítaní textu sa však Košičanka pomýlila.

andrea belanyiova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Sloní chobot zrejme Andrejku naviedol na slovo chobotnica, ktoré vyslovila namiesto slonica. Po tejto hláške sa východniarka neudržala a začala sa smiať. Humornou prešmyčkou Aďka, samozrejme, pobavila aj kolegov v štúdiu a keď prenechávala žezlo Lenke Čvirikovej Hriadeľovej so Športom, všetci sa už zabávali.

„Chobotnici sa narodil slon? To som dobre počula?“ reagovala blondínka, ktorá v uvoľnenej atmosfére musela odmoderovať svoj prvý vstup. Nuž, tomu sa povie čaro živého vysielania!

Zdroj/Foto: Facebook/Televízia JOJ, Instagram/tvjoj