Moderátor Oliver Andrásy má za sebou skúsenosti, aké by určite neprial ani najväčšiemu nepriateľovi. Vytúžená plavba výletnou loďou po exotike sa razom premenila na nočnú moru, keď talianskemu prepravcovi nechcel nik umožniť vylodenie v prístave. Hoci sa známy humorista spoločne s manželkou už nachádzajú v pohodlí domova, nemilo ich prekvapili náhle horúčky, kvôli ktorým podstúpili test na prítomnosť koronavírusu!

Niekoľko nekonečných dní bezcieľneho plavenia sa po Indickom oceáne skončilo vylodením na ostrove Maurícius, odkiaľ mohla slovenská dvojica odletieť späť do rodnej zeme. Návrat na Slovensko sa ale nečakane skomplikoval nástupom zvýšenej teploty a zdravotných ťažkostí, čo prirodzene vyvolalo obavy z nebezpečného ochorenia Covid-19.

Oliver Andrásy

Andrásy a jeho drahá polovička preto absolvovali povinnú karanténu, počas ktorej ich bratislavskí lekári otestovali. „Dozvedeli sme sa, že sme negatívne testovaní, že nemáme koronavírus. Tak sa tešíme,“ 62-ročný scenárista oznámil pre Nový čas radostnú správu.

Hoci zdravotné problémy novým typom ochorenia spôsobené neboli, manželia ostávajú obozretní a naďalej sa zdržiavajú v domácej izolácii. Oliver je však presvedčený o tom, že ak budú karanténne opatrenia platiť ešte napríklad dva mesiace, mnohí obyvatelia z toho môžu začať šalieť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Oliver Andrásy manželka

Zdroj: Cas.sk | Foto: Facebook/Oliver Andrásy