Neskutočná speváčka Anastacia (48) sa s obrovskou silou a vierou musela v posledných rokoch vysporiadať so zákernou chorobou, ktorá je v dnešnej dobe strašiakom snáď všetkych žien. Reč je o rakovine prsníkov. Útla diva dokázala neuveriteľné a pred celým svetom hrdo ukázala jazvy po mastektómii!

Anastacia vtrhla do svetových rebríčkov hitparád v roku 2000 s piesňami ako ,,I’m Outta Love”, ,,One Day in Your Life” či ,,Left Outside Alone”, ktoré sú dodnes definované ako pop hity desaťročia. Po tom, čo rozviazala zmluvu so Sony Records, nahrala ešte šesť štúdiových albumov a predala viac ako 52 miliónov platní po celom svete.

Nanešťastie, o nejaký čas neskôr musela krásna speváčka prerušiť svoju spevácku kariéru a naplno čeliť zákernej chorobe. Ako uviedla pre magazín Faulmagazine, boli dni, kedy sa doslova neznášala. Anastacii v trinástich rokoch diagnostikovali Crohnovu chorobu, a tak americká popová hviezda bojovala naraz s ňou i rakovinou, pričom jedna z nich skončila v roku 2013 dvojitou mastektómiou. Speváčka bola teda postavená pred nový cieľ – získať späť svoju ukradnutú ženskosť. Dlho skrývala svoje pocity a jazvy spojené so zákerným ochorením, avšak nakoniec sa jej s ním podarilo úplne vysporiadať. Osobná spoveď pre magazín pre ňu bola doslova darom z nebies, pretože konečne mohla naplno odhaliť svoj príbeh.

Slávna speváčka sa rozhodla ísť k špecialistovi v roku 2003, kedy chcela podstúpiť zmenšenie pŕs. Doktori si však v tom čase na mamografii všimli niečo neobvyklé. Nasledovali celé série vyšetrení a ako Anastacia priznáva, bola skutočne veľmi nervózna. Testy však potvrdili rakovinu ľavého prsníka, no veľkým požehnaním bolo, že ju zachytili v počiatočnom štádiu. V roku 2013 jej diagnostikovali aj rakovinu pravého prsníka. Rakovina a smrť však nemusia ísť spolu ruka v ruke, ako sama tvrdí. Ak je včas podchytená a liečba správne nastavená, človek sa z toho dokáže vysekať. Hviezda teda dôrazne nabáda ženy, aby nezanedbávali pravidelné prehliadky u lekárov. Sú veľmi dôležité a možu vám zachrániť život!

“Keď vám odstránia prsníky, prídete o kus svojej ženskosti, o akýkoľvek cit v týchto miestach. Nie je jednoduché vysporiadať sa s tým. Tú dieru v sebe samej len tak ľahko nezacelíte, aj keď vám dajú náhradu. Musíte to však začať brať pozitívne.”

Americká popstar priznala, že odkedy ju operovali, na pláži sa ešte skutočne neodhodlala ukázať. Rozhodla sa urobiť fotenie, aby na takéto miesta predsa len mohla ísť a nemusela čeliť dotieravým paparazzom. Jej zámerom bolo, aby fotografie po úspešnej liečbe videli všetci. Táto žena s obrovskou dávkou guráže ukázala svoje bolestivé jazvy v sérii odvážnych aktov pre Faultmagazine. Američanka s podmanivým hlasom presne vedela, akým smerom sa chce vydať aj za cenu straty oboch prsníkov, pretože práve to bola cesta k ďalšiemu životu.

Séria fotografií pre Faultmagazine

Najsilnejšia z fotografií zo série TU

 

 

#FaultMagazine

A post shared by Anastacia Türkiye (@anastaciaturkey) on

 

 

 

#FaultMagazine

A post shared by Anastacia Türkiye (@anastaciaturkey) on

Zdroj: Fault-magazine.com | Foto: Instagram, 6iee.com | Video: YouTube