Talentové súťaže majú dlhú tradíciu po celom svete. Kým v našej česko-slovenskej verzii ,,Talentu” prebiehajú momentálne len castingové epizódy, Amerika už pozná svojho víťaza!

Tohtoročná séria obľúbenej šou “America´s Got Talent” priniesla veľké množstvo jedinečných umelcov. 14. septembra prebehlo veľké finále šou, ktorého víťazkou sa stala len 12-ročná Grace VanderWaal, doposiaľ najmladšia víťazka v histórii vysielania. Grace je mladá, rozkošná a hanblivá slečna, ktorá svojím talentom zaujala už na prvom castingu. Ustráchaná sa postavila pred porotu a za pomoci ukulele zaspievala svoju vlastnú pieseň, ktorá jej zaručila zlatý bzučiak a poslala ju priamo do finále veľkolepej šou. Tu predviedla opäť bravúrny výkon, ktorý postavil na nohy všetkých v hľadisku vrátane poroty a napokon jej dopomohol aj k rozprávkovej výhre. Slečna, ktorú samotný Simon Cowell označil ako nástupkyňu Taylor Swift, získala jeden milión amerických dolárov a vystúpenia v Las Vegas! No nie je úžasná?

Grace VanderWaal a jej finálové vystúpenie

Vyhlásenie výsledkov bolo veľmi emotívne, radosť Grace vás dojme k slzám! :-)

Foto/Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.