Speváčka Barbara Haščáková je na sloveskej hudobnej scéne veľkým pojmom, veď jej viaceré staršie hity pozná hneď niekoľko generácií. Ženy 25+ si určite pamätajú jej nestarnúce skladby ako Anjel, Keď príde láska, Hral na trúbku či tvorbu, ktorú produkovala ešte za čias fungovania dua MC Erik & Barbara. Dnes žije 36-ročný speváčka so svojím manželom v Amerike a trápia ju zdravotné problémy.

Pre slovenský denník Nový Čas Barbara Haščáková prezradila, že už niekoľko rokov žije v americkom štáte Wyoming, venuje sa hudbe, svojím najbližším a stará sa o seba a svoje zdravie tak, ako nikdy predtým. V otvorenej spovedi sa speváčka vrátila aj k svojmu prekvapujúcemu odchodu zo Slovenska. Jedným z hlavných dôvodov jej sťahovania sa do Spojených štátov bola túžba po súkromí. ,,Chcela som konečne chodiť po ulici v teplákoch,” cituje speváčku slovenský denník. Okrem potreby súkromia stála za jej odchodom aj túžba spoznať novú kultúru a iný spôsob života.

Barbara Haščáková 2016

Barbara kedysi príležitostne pôsobila aj ako herečka či modelka, ale s tým je aspoň nateraz koniec. Dnes sa Slovenka venuje svojej rodine, hudbe a tancu. Svoj voľný čas pre zmenu najradšej trávi v horách a v prírode. Práve výlety do prírody veľmi často praktizuje so svojím manželom, za ktorého je vydatá už niekoľko rokov a je s ním neustále šťastná. Deti však dvojica ešte neplánuje, zatiaľ Barbara svoje materinské city preukazuje svojmu štvornohému miláčikovi – mačke.

Barbara Haščáková 2016

Barbaru si mnohé z vás pamätajú ako brunetu, dnes je z nej však blondína a výrazne schudla. Na otázku, prečo je tomu tak a ako sa jej to podarilo, sa speváčka vyjadrila nasledovne. ,,Momentálne držím dosť prísnu diétu. Moje zdravie si to vyžaduje. Kedysi som to preháňala so štipľavým jedlom a stále mám rada pikantnú mexickú a čínsku kuchyňu, ale už si to musím odpustiť. Žijem na tekutej proteínovej strave, hlavne na diétnych polievkach. Ešte jedávam zeleninu a ovocie, ale nie veľa, pretože nemôžem všetko. Nejedávam nič mastné ani štipľavé, proste nesmiem to, čo obsahuje tuky.”

Barbara Haščáková 2016

Krehká blondínka vydala v USA tri hudobné albumy, ale nebráni sa myšlienke vydať v budúcnosti ešte album aj pre slovenských poslucháčov. K návratu na Slovensko sa však vyjadrovala skeptickejšie a ako sa zdá, život v Amerike ju zatiaľ neomrzel. Za zmienku tiež stojí, že Barbara veľmi veľa medituje a číta knihy, ktoré s touto témou úzko súvisia. Popritom nezabúda ani na modlitby a katolícku vieru, v ktorej bola vychovávaná.

Meditácie, modlitby, prechádzky v prírode, hudba, šťastné manželstvo a zdravé stravovanie, to všetko stojí za tým, že Barbara Haščáková v USA našla svoj vytúžený pokoj a my jej v mene celej redakcie prajeme, nech jej vydrží čo najdlhšie. :)

Barbara Haščáková 2016 Barbara Haščáková 2016

Zdroj: Nový Čas | Foto: Facebook.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)