Taylor Swift, speváčka známa predovšetkým striedaním svojich partnerov, stihla po rozchode s hudobníkom Calvinom Harrisom uloviť herca Toma Hiddlestona. Keďže im však vzťah nevyšiel, umelkyňa nelení a v hľadaní svojej veľkej lásky pokračuje aj naďalej. Jej novým potenciálnym objektom sa mal stať hollywoodsky krásavec Ben Affleck, ktorého môžete poznať ako nového charizmatického Batmana či astronauta z ikonického filmu Armagedon. Ako to vlastne medzi hviezdnou dvojicou vyzerá?

Začiatkom leta sa Taylor Swift, 26-ročná americká speváčka, rozišla s hudobníkom Calvinom Harrisom, s ktorým tvorila obľúbený pár 15 mesiacov. Aj keď sa mnohí fanúšikovia obávali skutočnosti, že krehkú blondínku rozchod celkom zničí, ona prekvapilo dlho nesmútila a spustila lov na ďalšieho partnera. Toho našla priam okamžite a média čoskoro informovali o jej novom vzťahu s hviezdou filmu ,,Avengers“, Tomom Hiddlestonom. Spočiatku zamilovaná dvojica tvorila pár len krátky čas a dnes už Taylor opäť rozhodila svoje siete lásky. Jej novým objektom sa podľa zahraničných médií stal hollywoodsky krásavec a lámač ženských sŕdc Ben Affleck, ktorý je však stále ženatý so svojou hereckou kolegyňou Jennifer Garner. Dvojica, ktorá spolu vychováva tri deti, sa však v auguste 2015 rozišla, no k oficiálnemu rozvodu zatiaľ neprišlo.

V posledných dňoch sa za ,,veľkou mlákou“ diskutuje najmä o vznikajúcom vzťahu medzi Taylor a Benom, ktorí sa mali údajne zoznámiť na jednom z jej koncertov v rámci svetového turné. Taylor na Bena zapôsobila svojou krásou a šarmantnou povahou. Herec  sa s ňou vraj chcel naliehavo zoznámiť a poprosil preto svoju hereckú partnerku Caru Delavigne, blízku priateľku Taylor, o pomoc. Ako informujú zahraničné média, všetko najskôr začalo ako priateľské vymieňanie si správ, no neskôr prišlo aj na flirtovanie.

Špekulácie ohľadom vzťahu Swift a Afflecka začali po tom, ako Ben spomenul spojenie Taylor a jeho dcér v jednom z rozhovorov ohľadom vychádzajúceho filmu ,,The Accountant“. „Predstavil som moje dievčatá Taylor Swift. Bolo to akoby na zem zostúpil Boh a prešiel po vode. Nepovedali nič, zamrzli na mieste,“ vyjadril sa na adresu speváčky. Nuž, uvidíme, ako sa tento vzťah vyvinie a či Ben nebude len ďalšou čiarkou v zozname prelietavej blondínky.

Foto: GettyImages.com, hdwallpapersnews.com | Zdroj: ibtimes.co.uk