Ako to už u celebritných osobností býva zvykom, keď sa o nich nepíše, urobia čokoľvek, s čím na seba strhnú enormnú dávku pozornosti. Tento šikovný ťah využila i americká herečka a filmová producentka Meredith Ostrom. Outfit, v ktorom sa objavila na letnej párty Serpentine Galleries v londýnskom Hyde parku, skutočne vyviedol z miery všetkých prítomných.

Na nedávnej prominentnej párty, ktorú v londýnskom Hyde parku organizovala Serpentine Galleries, sa zabávali mnohé celebrity, ako Kate Moss, Naomi Campbell, Ellie Goulding či mnoho iných osobností zo svetového showbiznisu. Žiadna z nich však svojim outfitom nevyčnievala z davu tak, ako Meredith Ostrom. Blondínka letnú párty poňala skutočne svojsky a obliekla si šaty, pripomínajúce nahé ženské telo po opálení. Motív odevu zdobilo znázornenie bradaviek a ženského neupraveného prirodzenia. Aby toho nebolo málo, celý outfit zaklincovala nevkusnou kabelkou, predstavujúcou kus surového mäsa s kosťou. Ak jej išlo o zviditeľnenie sa, týmto výberom šiat sa jej to zaručene podarilo. Veď ako sa hovorí, aj zlá reklama je predsa reklama.

Naked @Serpentine #serpentinesummerparty2016 #MeredithOstrom

A post shared by goo.ey HQ (@gooeyhq) on

 

Napadlo by vám obliecť si na verejnosť niečo tak nevkusné a pohoršujúce?

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.