Aké by to bolo leto bez poriadneho španielskeho hitu, ktorý sa vám doslova vryje pod kožu? Meno španielskeho speváka Alvara Solera vám určite nemusíme predstavovať, veď minulé prázdniny vznikla pri jeho skladbe ,,El Mismo Sol” nejedna vášnivá romanca. Nedávno hudobník predstavil svetu tanečnú a energickú skladbu ,,Sofia” a tentokrát prichádza s ďalšou chytľavou novinkou ,,Volar”. Aj vám sa začínajú už pri prvých tónoch piesne vrtieť boky do rytmu hudby? 

Väčšina piesní pochádzajúca od vášnivých Španielov vás okamžite dostane do tanečného varu. Výnimkou nie je ani skladba od Alvara Solera s názvom ,,Volar”, ktorá má obrovskú šancu stať sa letným hitom. Má všetko, čo má mať. Dynamické tempo, nádych leta, jednoduchý refrén, chytľavú melódiu, ale aj nákazlivú energiu, ktorá vás prinúti tancovať. A keby len to! V piesni sa spieva o lietaní s vetrom. Keď už je to nereálne, tak si to môžete aspoň predstavovať. :) Okrem toho dostáva sympatický chalan z Pyrenejského polostrova veľké plus aj za videoklip. Tak čo, idete si s nami a s Alvarom zalietať s vetrom?

Foto: buddemusic.de | Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Maťa
Nechýba jej bulharský temperament a s vášňou sa púšťa do nových vecí. Miluje knihy, čokoládu a fitnes. S otvorenou náručou prijíma adrenalínové výzvy a rovnako aj tie žurnalistické.