Alicia Keys sa po dlhšej odmlke vrátila na hudobnú scénu s novým albumom, ktorý prezentovala prvým singlom ,,In common”. Vo videoklipe ku skladbe je badať, že je v ňom iná ako v ostatných. Je to predovšetkým tým, že je nenamaľovaná. Okrem nového albumu speváčka prišla aj s novým revolučným hnutím, ktoré hlása prirodzenosť všetkých žien.

Alicia Keys uverejnila svoju esej na portáli Lennyletter.com, kde opisovala svoj životný príbeh. Reagovala na požiadavky dnešnej spoločnosti vyzerať za každú cenu dobre, upravene a nastylovane. Už v základnej škole v deň fotenia do školskej ročenky od vás vyžadujú nielen rodičia, ale aj učitelia, aby ste vyzerali krásne, mali natočené vlasy a vyleštené topánočky. Alicia spomína na to, ako musela svoje objemné kučery v detstve uhladiť gélom a zviazať ich do copu, aby vyzerala krásne, pričom zakryla to, čo je na nej jedinečné, a to práve svoje kučery. Posolstvo jej eseje a názorového zmýšľania spočíva v tom, že odmieta stereotyp a presvedčenie spoločnosti o umelej kráse. Keys sa vyjadrila, že sa cíti najlepšie, najslobodnejšie a najúprimnejšie práve bez make upu a šminiek. S jej názormi a zmýšľaním sa stotožňuje čoraz viac žien, o čom svedčí pridávanie fotiek na Instagrame pod hashtagom nomakeup.

Na natáčanie videoklipu ku skladbe ,,In common” dobehla speváčka z posilňovne v teplákoch a nenamaľovaná. Tento look zakomponovali aj do klipu a stal sa novým hitom minimálne v klube prívržencov Alici Keys.

Alicia a jej prirodzený look a´la prirodzenosť počas vystúpenia

Let's do this! 😘 💜 🎤 #UCLFinal

A post shared by Alicia Keys (@aliciakeys) on

Foto: Instagram, images6.alphacoders.com | Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Gabi
Správni ľudia, hudba, šport, more, to sú hlavné veci, ktoré ju dôkážu nakopnúť. Rada si užíva teplo slnka, zaujímavé krajiny, fotografovanie, šport a módu. Je detailistka a páči sa jej krása ukrytá v minimalizme. Vidí ju tam, kde si ju iný nevšimne. Píše, pretože čítanie spomaľuje, spríjemňuje, vzdeláva, inšpiruje, čoho výsledkom sú ľudia príjemní, vzdelaní a inšpirujúci, tí sú prínosom pre tento vesmír.