Tento rok sa naše celebrity rozhodli zaľudniť planétu. Medzi dobrodincov patria aj manželia Jakabovci – Anička už o nedlho privedie na svet svoje prvé dieťa, a tak jej kariéra bude musieť na chvíľu počkať. Týka sa to i obľúbeného seriálu Oteckovia, v ktorom sa budeme musieť s jej postavou Alice rozlúčiť.

Už čochvíľa sa budeme musieť v seriáli Oteckovia opäť rozlúčiť s postavou obľúbenej učiteľky, ktorá ho opustí kvôli tehotenstvu. Po Márii Bartalos alias Linde sa tak na materskú dovolenku poberie aj jej herecká kolegyňa Anna Jakab Rakovská.

Oteckovia Tomáš Alica

Karanténa pozastavila natáčanie mnohých relácií a obľúbených seriálov. Medzi ne patrili aj publikom milovaní Oteckovia. Dnes je známe, že ich tvorba prebieha v plnom prúde, avšak rodáčka z Prešova si zahrá už len v pár scénach, pričom jej tehotenstvo sa do deja neprenesie. Ako sa pani učiteľka Alica z príbehov vytratí, je zatiaľ otázne a budeme si musieť počkať až do vysielania nových dielov.

Anna Jakab Rakovská

Po posledných klapkách televízia Markíza brunetku vyspovedala v krátkom rozhovore. Na otázku, ako sa pripravuje na materskú dovolenku, odpovedala veľmi stroho. ,,Vôbec nijako. Pracujem, ako vidíte zatiaľ, čiže nepripravujem sa.”

Známa tehuľka taktiež priznala, že jej za kolegami bude úprimne smutno. Pre tých, ktorí polemizujú o jej návrate na obrazovky, však východniarka nemá najlepšie správy. ,,Tak to teraz vôbec neviem sľúbiť ani sebe samej, pretože to bude pre mňa úplne niečo nové. Uvidíme.” Na bábätko sa pochopiteľne obaja rodičia veľmi tešia a dokonca vedia aj pohlavie budúceho prírastku do rodinky, prezradiť ho ale nechcú.

Anna Jakab Rakovská rozhovor

Anna Rakovská stvárňovala postavu Alice viac ako rok, za ktorý si s kolegami vytvorila úprimné priateľstvá. Aktéri seriálu spolu so štábom sa tak s dnes už bývalou členkou veľkej oteckovskej partie patrične rozlúčili krásnym darom – budúca mamička dostala obrovskú kyticu červených ruží.

Anna Jakab Rakovská oteckovia

Foto/Zdroj: oteckovia.markiza.sk, Instagram/anic.jakab.rakovska