Milé dámy, aj vy si stopercentne pamätáte hit Mr. Saxobeat spred šiestich rokov, ktorým nám nielen slovenské rádia pravidelne ,,brúsili uši”. Rumunku Alexandru Stan práve táto pesnička vyniesla do hviezdnych výšin približne v rovnakom čase, ako je kolegyňu Innu, no tam sa jej tvorba akosi zasekla. Dnes je späť s novinkou Boy Oh Boy.

Určite si ju pamätáte. Neuveriteľne chytľavú rumunskú ,,vypalovačku”, na ktorú sme trsali na diskotékach v roku 2011, má na svedomí Alexandra Stan. Se*i cicu, vrtiacu sa na policajnej stanici, poznal v tom čase asi každý a zrejme ani ona sama netušila, že jej hit sa dostane za hranice Rumunska, pričom dosiahne viac ako 76 miliónov videní. Nuž, Alexandru zrejme úspech nenakopol a ako prišla, tak aj odišla. K návratu ju však zrejme inšpirovala kolegyňa z Rumunska Inna, ktorá sa nedávno pripomenula piesňou Ruleta. Alexandra sa taktiež rozhodla oprášiť svoje meno pesničkou Boy Oh Boy a či stojí jej ,,comeback” za to, posúďte samé. :-)

Alexandra Stan – Mr. Saxobeat

Zdroj: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Ňussi
Študentka médií, ktorá miluje písanie. Zameriavam sa na krásu, trendy, módu, šoubiznis a aktuálne dianie. Budem veľmi rada, ak vás moje články pobavia, či vyplnia voľný čas. Príjemné čítanie. :-)