Ku skupine známych Slovákov, ktorí sa rozhodli napätú situáciu v našej krajine vymeniť za luxusnú dovolenku v exotickom prostredí, sa v polovici novembra zaradila aj moderátorka Alexandra Orviská. Atraktívna brunetka si to namierila priamo do raja zvaného Maledivy, a to napriek tomu, že ju cca mesiac delí od pôrodu. Tehotenstvo má tak Saša zrejme ideálne, i keď jeden problém ju predsa len trápi.

Chorvátsko, Taliansko, Grécko, Faerské ostrovy – od leta toho stihla moderátorka Alexandra Orviská naozaj dosť, pričom v jej cestovateľských plánoch ju nezastavila ani pandémia či tehotenstvo. Oddychovať doma s vyloženými nohami dokonca 37-ročná kráska nemienila ani pár týždňov pred pôrodom, keďže si aktuálne užíva čarovné Maledivy so všetkým, čo k tomu patrí.

Kým s priateľkou hokejistu Jaroslava Janusa by menila zrejme väčšina Slovákov, trápiaca sa nad aktuálnou situáciou v našej krajine, aj hviezda TV Joj by rada niečo vo svojom aktuálnom živote vymenila. Avšak len s istou skupinou ľudí.

Budúca dvojnásobná mamička priznala, že závidí všetkým, ktorí sa v noci vedia poriadne vyspať, ona totiž bojuje s nespavosťou. ,,Stáva sa zo mňa závistlivá žena, lebo závidím každej jednej tehotnej, ktorá mi povie, že je stále unavená a večer si ľahne a spí. Vlastne závidím každému, kto sa vie dobre vyspať,” posťažovala sa na Instgarame brunetka, uvádzajúc, že v noci bdie, aj keď svojmu telu dodá magnézium či železo. ,,Proste ja spať nepotrebujem asi,” skonštatovala Saša, ktorú vraj takéto noci ničia.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/alexandraorviska