Koniec mesiaca január sa pre obľúbenú JOJ-kárku Alexandru Orviskú stal jedným z najkrajších období. Atraktívna brunetka totiž v New Yorku priviedla na svet svoje druhé dieťa, a to chlapčeka Jonatana, ktorého má s hokejistom Jaroslavom Janusom. Zdravý novorodenec sa vozí v nezvyčajnom kočíku. 

Na sociálne siete Saša zavesila snímku zo zasneženého New Yorku, kde sa najväčšej pozornosti dostalo spomínanému kočíku čiernej farby. Ten je o niečo menší, ako sú niektoré mamičky zvyknuté.

alexandra orviska dieťa

,,Ten kočík je pre bábiky?” opýtala sa s humorom jedna z fanúšičiek známej brunetky. ,,To tam vozíš panenku?” zaznelo taktiež zo strany sledovateľov, ktorí boli po väčšine “vozidlom” Jonatana ohúrení. ,,Ten kočík je super! Pri druhom by som asi aj ja volila takúto variantu,” napísala neznáma mamička.

Svoju voľbu známa moderátorka vysvetlila. ,,Je top!!! A našla som ešte aj veľkú vaničku k nemu! A nielen na cestovanie. Veľké kočíky sú dosť oštara, keď je žena akčná,” Saša uviedla v komentároch k fotke z prechádzky, kde taktiež prezradila, že na predajni ju čaká ešte jeden podobný.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/alexandraorviska