Zdá sa, že Alex Mináriková sa do hry o 75 000 eur vrátila s jasným cieľom – užiť si posledné dni pred kamerami bez ohľadu na pravidlá. To dokazujú aj najnovšie zábery, kde môžme vidieť blonďavú farmárku opäť porušovať nariadenia réžie

Alex sa spolu s priateľom Šimonom stala tohtotýždňovou slúžkou. Veľké ohrozenie pred bránami semifinále si dvojica vyslúžila vážnym porušením pravidiel, keď sa spolu v opojení alkoholu vytratili z priestorov natáčania.

„Alex a Šimon odišli mimo priestoru Farmy zaznamenávaní kamerami a bez mikrofónov – neprípustné,“ upozornila ich nasledujúci deň Alica. Avšak zdá sa, že ani to mladú podnikateľku z Pezinka neprinútilo riadiť sa pravidlami Farmy podobne ako ostatní súťažiaci.

Krátko pred voľbou prvého duelanta sa totiž Mináriková rozhodla opäť odhodiť mikrofón a za zámienkou riešenia taktiky prišla k ostatným účinkujúcim do spoločnej spálne. „Kde máš port?“ Okamžite ju napomenula prítomná Muffy, čo Alex stále nedonútilo vrátiť sa po potrebný mikrofón.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

„Tam,“ ľahostajne mykla plecami a následne poprosila prítomných účinkujúcich, aby ju zvolili ako prvú duelantku. Je len otázne, či mladá farmárka rezignovala a jednoducho sa rozhodla vrátiť späť domov. To, či jej správanie prinesie ďalší trest, sa diváci dozvedia až v nasledujúcej epizóde.

alex minarikova farma

Zdroj/Foto: voyo.markiza.sk, Instagram/farma.markiza