Tak a je to tu! Kontroverzná instagramová hviezda Alex Wortex, ktorá pred pár dňami na prestížnej spoločenskej udalosti vyvolala obrovský rozruch, si vypočula nepríjemný verdikt. Organizátori akcie Bratislavské módne dni sa totiž rozhodli, že excesy mladej Slovenky už viac tolerovať nebudú.

Alex Wortex sa v našom šoubiznise stala postavou, aká nemá obdoby. Tmavovláske nerobí najmenšie problémy odhaľovať sa na verejnosti, predvádzať sa v provokatívnych kostýmoch či strieľať si z uznávaných osobností.

alex wortex

Na nedávnu ostro sledovanú prehliadku, kde dokonale zažiarili celebrity, ako Jasmina Alagič či Andrea Verešová, trúfalá influencerka zavítala takmer nahá, pričom jej telo “zdobili” len dve mušle na hrudi a mŕtve zviera v rozkroku! Hoci bola údajne Alex ešte v ten večer požiadaná, aby priestory prominentnej akcie opustila, ona zákazy netolerovala.

Kompetentní si preto povedali, že škandálov už bolo viac než dosť, a obnaženú blogerku mali zo zoznamu pozvaných hostí pre budúce ročníky úplne vyškrtnúť. Vulgárne outfity Alex Wortex, ktorá sa na seba snaží pritiahnuť maximum pozornosti, sme tak na módnych dňoch zrejme videli naposledy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

alex wortex

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/alexwortex69