Jedni ju milujú, iní nenávidia, avšak dôležité je, že ju poznajú všetci. Reč je o Alex Wortex, ktorej každý krok zaváňa kontroverznosťou. Vo svojom vnútri je však Bratislavčanka úplne iná, ako ju vníma verejnosť. Najnovšie dokonca do jej života zavítala láska, pričom výber vyvoleného je poriadne prekvapenie!

Kým na verejnosti sa Alex Wortex prezentuje ako najväčšia úchyláčka, ktorá na pristížnej spoločenskej udalosti nemá problém ukázať neoholený rozkrok či na ňu zavítať s chobotnicou presne v rovnakej oblasti, v súkromí ide o jemné žiene, nežijúce vôbec vulgárne. Blogerka v minulosti priznala i to, že nemala dva roky pohlavný styk.

Alex Wortex

To, aký je intímny život škandalóznej postavičky slovenského šoubiznisu dnes, síce nevedno, no isté je, že o romantické chvíle núdzu rozhodne nemá. Po jej boku totiž stojí nový muž! Ak by ste čakali podobne šialeného týpka, inklinujúceho k módnym výstrelkom a nahote, musíme vás vyviesť z omylu. Modelkiným frajerom je veľký fešák – úspešný parkourista Michal Marček.

Dvojicu zrejme spojila spoločná vášeň ku zdravému životnému štýlu a najmä raw stravovaniu. Aj keď podľahnúť šarmu tohto 30-ročného potetovaného svalnáča, pripomínajúceho svetového idola žien Jason Momoa alias Aquamana, nebolo zrejme vôbec ťažké. Alex pre portál Markíza.sk dokonca potvrdila, že je naozaj zaľúbená. Držíme palce!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markíza.sk | Foto: Instagram/alexwortex69, michalmarcek