Alex Wortex je zrejme najvýraznejšou postavičkou slovenskej scény, ktorá všade, kde príde, vzbudzuje pozornosť. Inak tomu nebolo ani v úvode Bratislavských módnych dní, ktoré včera odštartovali. 28-ročná Slovenska sa totiž na prestížnej udalosti zjavila nielenže nahá, ale aj s mŕtvym zvieraťom, zakrývajúcim jej rozkrok!

Na Bratislavských módnych dňoch, kde sa združujú tie najväčšie mená módneho priemyslu, nemohla opäť chýbať ani Alex Wortex. A hoci je o štíhlej slečne známe, že zbožňuje kontroverznosť, zahŕňajúcu i nahotu, to, čo predviedla na BMD by sa nikomu ani len neprisnilo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Alex svojej povesti top extrovertky, samozrejme, neostala nič dlžná a na výstrelok, odprezentovaný na jarných módnych dňoch, kde zavítala s nahými prsiami a chlpatým rozkrokom, patrične nadviazala. Tentokrát si však blogerka intímne partie „slušne“ zakryla, pričom „outfit“ poňala v morskom duchu.

Kým vnady mladej Slovenky, ktorá, mimochodom, na akciu zavítala v sprievode vlastnej mamy, schovávali dve biele mušle, na rozkroku sa vynímala zabitá chobotnica, i keď podľa jej slov pôvodný plán zahŕňal homára. Alex tak so slizkým mŕtvym zvieraťom musela vydržať niekoľko hodín, čo jej však zrejme vôbec nerobilo problém. Už teraz sa ale bojíme, čím nás Wortex najbližšie šokuje.

Nahú Alex Wortex s mŕtvou chobotnicou si môžete pozrieť — TU —

Alex wortex

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/alexwortex69, YouTube