Alex Mináriková sa stala terčom ostrej kritiky. Dôvodom je nedávny spor medzi ňou a Natáliou Lenártovou, kedy si na televíznych obrazovkách vymenili zopár nelichotivých slov. Po odvysielaní ich konfliktu sa mladá podnikateľka rozhodla prehovoriť.

,,Ty si dovoľuješ hovoriť mi do p*č, do jebn*tých, ty si retardovaná, akože,“ zneli ostré slová Minárikovej, za ktoré si vyslúžila množstvo negatívnych reakcií na sociálnych sieťach. Zdá sa, že po upokojení emócii sa dané verejné vystupovanie prieči i samotnej Alex, a tak sa rozhodla prehovoriť v mene admina na jej osobnom účte.

alex farma

„Priznáva si chybu, jej správanie a jej preslov pri voľbe druhej duelantky Natálií bol už cez čiaru. Uvedomuje si z jej strany zlyhanie, v ten daný moment to boli pre ňu nekontrolovateľné emócie,“ píše sa na Minárikovej profile, pričom sa farmárka odvoláva na tretiu osobu kvôli zmluvným podmienkam.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Alex sa napokon rozhodla Lenártovú verejne požiadať o odpustenie. „Týmto sa jej chce ospravedlniť, že to prehnala. Nekonečný konflikt medzi nimi vyriešený v duelovej aréne,“ zakončila s tým, že by diváci mali myslieť na to, že sa jedná o reality šou, a to, čo sa odohralo medzi súťažiacimi, je častokrát vytrhnuté z kontextu.

Foto: Instagram/Alex_Minarikova, voyo.markiza.sk