Herečku Dominiku Kavaschovú museli scenáristi seriálu Oteckovia z deja vyškrtnúť kvôli tomu, že sa už čoskoro stane maminou. Sisa sa tak zo dňa na deň zbalila a odišla spievať na loď, po čom ostala obľúbená postava právnika Alexa Beckera bez asistentky. Najnovšie sa ale zdá, že sa fešákovou pravou rukou stane známa kočka.

Alex, ktorého v Oteckoch stvárňuje slovenský idol žien Braňo Deák, je už dlhší čas bez asistentky. Aj keď si túto pracovnú pozíciu po Sisinom odchode na malú chvíľu vyskúšala Petra, neuspela, a tak sa zúfalý Casanova s povinnosťami v kancelárii musí pasovať sám.

Tomu by už malo byť čoskoro koniec – Alexa presvedčí o svojich zručnostiach kráska, ktorá je divákom seriálu dobre známa. Konkrétne ide o Dorku, Lukyho frajerku. Keď sa študentka zubného lekárstva objavila spolu s Marekom u advokáta v robote, bolo rozhodnuté. Na Alexa spravila taký dojem, že jej ihneď ponúkol brigádu po jeho boku.

Kým Dorka bude zo svojho nového džobu sršať radosťou, o jej priateľovi Lukášovi či Eme, Alexovej bývalej snúbenici a kolegyni v jednom, sa to povedať nedá. V oboch prípadoch totiž do hry vstúpi žiarlivosť, čo budeme môcť na obrazovkách Markízy sledovať už v najbližšej časti.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Markíza.sk, Instagram/peterplichta