O-ou, toto asi Rytmusa nepoteší! Jasmina Alagič Vrbovská sa v najnovšom rozhovore rozrozprávala na rovinu o ich vzťahu tak, ako to dokáže len ona. V spojitosti s moderátorkiným humorom a podrezaným jazykom to nemohlo dopadnúť inak než vtipným momentom, aký poslucháči daného vysielania zrejme nečakali.

Stalo sa tak po tom, čo balkánsku krásku vyspovedala legendárna dvojica Adela Vinczeová a Matej „Sajfa“ Cifra„Čo patrí do vášho koloritu, čo možno ani tak úplne nevieme, ale čo patrí do vašej komunikácie, ktorá je možno tak pripečená?“ Znela Adelina otázka.

Alagič spočiatku prezradila, že vo vzťahu s Patrikom Vrbovským je to práve ona, kto drží za kratší povraz romantiky. „On je taký láskavý, láska sem, láska tam,“ priznala. Čo sa týka samotnej Jasminy, tá pobavila prítomných moderátorov oslovením, aké na svojho manžela používa za dverami spálne. „Kopeckrát dojdem do postele a poviem: ,čo to tu vylihuješ, ty teploško?'“ povedala úsmevne.

Neskôr, samozrejme, dodala, že v danej prezývke netreba hľadať akékoľvek urážky voči LGBTI komunite, práve naopak, jedná sa čisto o zábavu kvôli póze, v akej jej muž odpočíva.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Video: Instagram/Jasomfunradio l Foto: Instagram/Jasmina_Alagic