Pôvabná moderátorka Jasmina Alagič si už takmer tri mesiace užíva rolu novopečenej maminy. V júli porodila manželovi Patrikovi Vrbovskému syna Sanela, ktorý sa stal hlavnou témou aj počas nedávnej návštevy v šou Jana Krausa. Avšak to, čo vyšlo z úst balkánskej krásky, zarazilo aj skúseného českého moderátora.

Čerstvá manželka i matka dvojmesačného chlapčeka si popri starostlivosti o bábätko sem tam stíha odbehnúť plniť pracovné či iné povinnosti. Krátko po tom, ako sa objavila na prestížnej prehliadke návrhárky Jany Pištejovej, poctila prítomnosťou aj populárnu zábavnú reláciu.

jasmina alagic
Jasmina Alagič zažiarila v bielych šatách

Keď došlo na tému opisu prvotných emócií po pôrode, mohli viacerí ľudia ostať v nemom úžase. Jasmina sa totiž o synčekovi vyjadrila spôsobom, na aký by si drvivá väčšina žien nikdy netrúfla. Kráska farbisto opísala Sanelov výzor bezprostredne po narodení.

,,Ja keď som ho porodila, tak vyzeral tak… uf. No ako to povedať… Keď mi ho dali, tak ja že “preboha”! Potom, že maminka daj pusu, a ja že uf… ešte mi to nebolo celé blízke. A naozaj vyzeral veľmi zvláštne,” moderátorka začala zľahka, no vzápätí to totálne zaklincovala.

jasmina alagič syn

,,Na jeho tvár som si musela zvykať, lebo on bol skôr ako také zvieratko. Skôr mi pripomínal opičku a ešte k tomu bol strašne chlpatý,” Alagič neváhala vlastné novorodeniatko prirovnať k zvieraťu.

Zároveň dodala, že Rytmus bol drobčekom natoľko unesený, že si po čase na neznámu situáciu začala zvykať aj ona. Jan Kraus po týchto slovách neskrýval prekvapenie a niekoľkokrát zdôraznil, že takéto otvorené vyjadrenia by od mladej maminy rozhodne nečakal.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Instagram/jasmina_alagic