Jasmina Alagič prednedávnom dokonale ohúrila slovenské publikum nádherným žiarivým outfitom, aký sa stal súčasťou akcie venovanej vegánskym rúžom. Krstná mama originálnych ženských produktov z dielne YouTuberky Any však na našich západných susedov v pozitívnom duchu nezapôsobila. Za všetkým má stáť nepochopiteľné správanie populárnej moderátorky, hraničiace s prehnanými maniérmi.

Očarujúca manželka Patrika “Rytmusa” Vrbovského pár týždňov dozadu v Čechách zahviezdila ako hosť v obľúbenej talk šou Jana Krause. Práve tam z úst vypustila niekoľko nepodarených perál, týkajúcich sa synčeka Sanela, aké sa s veľkým porozumením u divákov nestretli.

jasmina alagič

Tentokrát sa v stovežatej Prahe objavila ako nádherná krstná mama prírodnej kozmetiky. Kým slovenskí fanúšikovia išli na čerstvej mamine v modrých šatách oči nechať, “pražáci” ju okamžite napadli kvôli tomu, že v úplne rovnakej róbe od návrhárky Jany Pistejovej už v minulosti zažiarili modelky Soňa Skoncová či Andrea Verešová – luxusný kúsok sa preto zdal byť kritikom príliš okukaný.

Jasmina Alagič

Čo však hostí na prominentnej udalosti šokovalo ešte viac, bol fakt, že Jasmina mala byť počas celého večera obkľúčená prísnou ochrankou, akou sa nepýšia ani niektoré slávnejšie osobnosti. Tá zároveň kontrolovala každý jeden rozhovor s plavovláskou, ktorá zaryto odmietala odpovedať na akékoľvek otázky, týkajúce sa súkromného života.

jasmina alagičKeď prišla na pretras téma takmer štvormesačného bábätka, balkánska kráska sa vraj úplne zasekla, pričom vôbec nedokázala odpovedať, kde a s kým nechala vlastného potomka. ,,To bola posledná otázka, na ďalšiu sa už nepýtajte!” stroho zavelil člen ochranky.

Redaktori českého magazínu Blesk úspešnej hviezde vyčítajú celkové vystupovanie i spôsoby prislúchajúce celebritám svetového kalibru. ,,Viac slušného správania a pokory by slovenskej kráske rozhodne pristalo viac,” ukončili negatívne hodnotenie tváre módnej televízie, ktorá podľa nich trpí neprimeranými maniérmi.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Jasmina Alagič

Zdroj: Blesk.cz | Foto: Instagram/Jasmina_alagic