Jasmina Alagič sa preslávila nielen ako moderátorka módnej televízie či poslednej série šou Superstar, ale tiež ako manželka úspešného rapera Patrika “Rytmusa” Vrbovského a čerstvá mamina ich prvorodeného drobca Sanela. Štyri mesiace po narodení synčeka sa ale balkánska kráska chváli postavičkou, s akou by sa nestratila ani na prehliadkovom móle.

Slávna plavovláska má s módnymi prehliadkami bohaté skúsenosti. Na spoločenských podujatiach sa neukazuje len ako moderátorka, ale neraz si vykračuje mólom ako atraktívna modelka. Hoci sa koncom júla stala novopečenou mamou, nezanevrela na prácu ani na voľný čas trávený po boku životného partnera.

jasmina alagič rytmus sanel

Rytmus s Jasminou rozhodne nepatria medzi konvenčných rodičov, trčiacich neustále len zavretí doma s dieťatkom. Manželia Vrbovskí sú si plne vedomí toho, že s ubúdajúcimi chvíľkami strávenými len vo dvojici častokrát klesá i intenzita vzájomných citov. Ostro sledovaní rodičia si preto neváhajú nájsť dostatok času aj na spoločné zážitky.

Potetovaný raper a jeho drahá polovička sa nedávno vybrali za relaxom na krátky wellness pobyt. Pri vzácnej príležitosti, kedy si užívali vzájomnú blízkosť bez bábätka, si neváhali zapózovať priamo z bazéna. No pri pohľade na postavu Jasminy Alagič len v plavkách je priam neuveriteľné, že táto žena pred pár mesiacmi podstúpila cisársky rez.

Príťažlivá mamina nemá ani stopy po tehotenských kilečkách a vyzerá byť v TOP forme. Obnažená plavovláska v náručí milujúceho manžela pôsobí naozaj šťastne a je vidieť, že chvíľkový odpočinok od rodičovského kolotoča obidvom hrdličkám náramne prospel.

Spomínaný záber si môžete pozrieť —TU—

jasmina alagič šaty

Zdroj: Instagram/rytmusking | Foto: Instagram/rytmusking, jasmina_alagic