Atraktívna diva Jasmina Alagič pred pár dňami prijala pozvanie do známej show českého majstra slova Jana Krause. Už po niekoľkých minútach mal ale ostrieľaný moderátor čo robiť, aby dokázal reagovať na vyjadrenia populárnej maminy. Tá totiž neváhala synčeka Sanela porovnávať so zvieratkom, čo neskôr rázne okomentovala.

Jasmina je veľmi dobre známa svojou spontánnou prostorekosťou a bezprostrednosťou, kedy dokáže z úst bez okolkov vypustiť prvé, čo jej napadne. Svojský druh humoru sa nie vždy stretáva s pochopením okolia, a to obzvlášť u skupiny mamičiek, ktoré vlastné deti považujú za to najkrajšie, čo im život dal.

jasmina alagic

Po odvysielaní českej relácie, kde hviezda módnej televízie tvrdila, že si na výzor svojho bábätka musela spočiatku veľmi zvykať, bola kráska zahrnutá rozporuplnými odozvami. Pani Vrbovská totiž Sanela neváhala prirovnať k chlpatej opičke, ktorú mala po pôrode problém aj pobozkať.

Hoci plavovláska zvláštne slová myslela s nemalou dávkou humoru a niektorým dámam doslova ulahodila, iné ženy ju za takéto správanie nechutne odsúdili. Viac o tom, čo všetko Rytmusova manželka pred kamerami vyslovila, si môžete pozrieť —TU—

jasmina alagic

Novopečená mamina sa preto rozhodla ostro zareagovať, pričom pobúreným matkám odkazuje jediné. „Áno, moja úprimnosť možno niekomu nesedela, ale je to v poriadku. Som šťastná, že si môžem zachovať svoje ja v každom smere a nikdy to nebudem meniť len preto, že niečo neznie diplomaticky korektne,“ bránila sa Alagič.

„Som jednoducho mama, akých je milión, a ja chcem stále žiť vo svete, kde keď vám niekto položí otázku, tak poviete od srdca to, čo si myslíte. Pre všetky mamičky mám jediný odkaz, keď vám hocikto bude hovoriť hocičo, nezabudnite: materstvo je tvoja cesta s tvojimi deťmi,“ vyjadrila sa moderátorka, ktorá svoje spôsoby kvôli nevraživým komentárom od neprajníkov rozhodne meniť nemieni.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

jasmina alagič insta

Zdroj|Foto: Instagram/Jasmina_alagic