Počas víkendu v českej O2 Arene odpálila Dara Rolins megakoncert, kde si pozvala kopec známych tvárí. Na jednom pódiu sa s ňou objavil dokonca aj jej expartner Patrik Rytmus Vrbovský. Čo si o spoločnom vystúpení myslí raperova manželka Jasmina Alagič?

Patrik Vrboský a Dara Rolins sa v roku 2018 rozišli a fanúšikovia už asi ani nedúfali, že ich niekedy opäť spolu uvidia. O to väčšie prekvapenie prišlo, keď počas svojej veľkej šou v Prahe 50-ročná diva odpálila song Party Dj, počas ktorého vyšiel na pódium práve Rytmus. 

Na záver skladby zaznelo Paťovo prekvapivé poďakovanie, ktoré všetkých ubezpečilo v tom, že staré nezhody hodila dvojica už dávno za hlavu. Ich priaznivcov však, samozrejme, zaujímalo, ako toto vystúpenie vnímala raperova partnerka. Jasmina Alagič nenechala sledovateľov dlho čakať a počas živého vysielania na Instagrame sa k speváckemu číslu vyjadrila.
,,Je to skvelé! Ja som mu povedala, že určite nech ide, že to bude bomba a mám pocit, že v istý moment sa otriasali základy O2 Areny a bolo to dokonalé. A keď som dostala video z toho vystúpenia, ja som mala normálne zimomriavky. Bol to veľmi emotívny a veľmi silný moment,“ prezradila moderátorka.

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic, domicibulkova, Lombardi Fashion